Forest Race 2016 – jak jsme doběhli pro 3. místo

Tak jsme to přeci jen letos stihli. Závod v canicrossu. Ale bylo to jen taktak. Už jsem myslel, že to odložíme na další sezónu, ale na poslední chvíli jsme se přihlásili na Forest Race 2016, které pořádá RunGoRun.cz.

Závody se konaly v Městských lesích v Hradci Králové. Místo to bylo pěkné, jen organizace závodu trochu vázla. I když jsme s Bublou přijeli 50 minut před samotným závodem, zaskočila nás opravdu velká fronta u registrací. K tomu se přidalo docela velké množství závodníků a trochu to mě to a Bublu rozhodilo. Jelikož se start pořád odkládal a náš start odložili o 20 minut, nestihli jsme se přes to ani pořádně rozcvičit a připravit. Organizátor závodu nedokázal sdělit předem čas našeho startu :-/

Nicméně samotný závod byl (až na pár agresivních psů kolem nás) pěkný. Trasa byla v rámci možností pevná, značení dobré. Jen náš výkon s Bublou byl trochu pomalejší. Ani jeden z nás tyhle sprinterské vzdálenosti nemusíme. Z Hradce Králové jsme si nakonec odvezli konečné 3. místo v naší kategorii – tedy dogrunning – muži – 5,5 km.

 


Bez komentářů

Napsat komentář


TTOnline.cz