Bubly krůčky pro Eričku

Už jsme si mysleli s Bublou, že letos nikam nepoběžíme. Počasí už v prosinci bývá přeci jen trochu chladnější. Na poslední chvíli jsme objevili výzvu – Adventní běh pro Eričku. Akce se konala u nás v Pardubicích, respektive na Kunětické hoře, kam to máme docela blízko.

Dlouho jsme se nerozhodovali a registrovali se na závod s tím, že malé Erice alespoň trochu pomůžeme. A jelikož je Bubla občas chápavá, tak pochopila i to, že se musí rozdělit o své dobroty a přispět ze své kasičky 🙂

Letos jsme kopce moc netrénovali (alespoň Bubla ne), takže jsme šli do kratší trasy 4.5 km. Trochu nás ale zradilo značení na trati a zabloudili jsme. Trať jsme si nakonec protáhli na celkem 5.6 km, takže jsme přišli o konečné umístění. Ale o to v tomto (a vlastně ani v jiném) případě nejde, důležitější je smysl celé akce. Nakonec s námi startovalo dalších 115 běžců. Pěkné číslo. Nedoufal jsem, že by v nepříliš pěkném počasí tolik lidí podpořilo tuto akci.

My s Bublou přejeme Erice a jejím příbuzným co nejvíce sil! Pokud chcete, podpořit Eričku můžete i vy. Více informací naleznete na kruckyproericku.cz.

Naše trať

Fotogalerie


Bez komentářů

Napsat komentář


TTOnline.cz