Bubla v psí Pestauraci Fitmin

Bubla je žrout a velký mlsoun. Z povahy jejího plemene to není tak těžký. Jenže Bubla, ačkoli je vyhlášený gurmán v pojídání úplně všeho, tak nikdy nebyla v restauraci. A když přijela pojízdná psí Pestaurace Fitmin do Pardubic, pozval jsem Bublu na večeři. A chutnalo ji!


Bubla skejtuje!

Bubla i v jejím (a mém) pokročilejším věku je stále akční a ráda objevuje nové sporty. A tentokrát tak trochu nechtěně si skočila i na skateboard. A že ji to tedy slušelo 🙂


Bubla a miska Eatee Bowl

Bubla stárne. Ano, všechny kromě Toma Cruise, to čeká. Není to ale zatím nic hrozného. Chuť k životu, ale především chuť na cokoli k jídlu má Bubla stále pořád velkou. Až si říkám, že místo posledního potulení s námi by si vybrala kus “žvance” 🙂

A jelikož už Bubla tento rok oslavila 9 nádherných psích let, rozhodl jsem se, že do (minimálně) druhé půlky života Buble pořídím něco ke zlepšení toho jejího silného bíglího žracího pudu.

A tak Bubla dostala jako dárek novou misku Eatee Bowl. Wow, viďte? Co taková nová miska umí?


Bubla v karanténě

Dějí se to ale věci, že? Buble se totiž splnil sen, abychom byli s ní co nejvíce doma, ale ona je teď celá přešlá z toho, že si nemá kdy odpočinout 🙂 Hlídat totiž celý dům, 2 dospěláky a jednoho malého prcka není žádná legrace. Navíc prosit každou minutu o nový pamlsek taky není nic jednoduchého. Holt psí život.


Moderní Bubla na vesnici

Bubla se přesně před rokem přestěhovala z velkoměsta Pardubic do neméně významné vesnice Kostěnice a kromě tak už náročného hlídání prcka se nově musela naučit hlídat i dům. Jak jí to jde?


SuperPes Bubla

Bubla se přestrojila za super hrdinku. Děkujeme Shoop Joeyka za skvělý designový doplněk.


(Ne) Zima 2018

Letos tedy zimní počasí nechce do Pardubic přijít. Alespoň zatím.


Bubla běžela OkoloHradce 2017

Buble skončila mateřská, takže se nyní může plně soustředit na sportovní kariéru 🙂 První závod byl nedaleko Pardubic: ManMat Canicross Okolohradce 2017. Ten jsme už běželi v roce 2014, ale pouze kratší část. Tentokrát jsme si troufli na dvoudenní hlavní závod.


Bubla výletí

Bubla má od dubna napilno. Musí hlídat kočárek 🙂 Tak na delší výlety nemá tolik času, ale občas si přeci jen podívá po okolí. Třeba na Kunětickou horu, kam chodí opravdu ráda.


Nativia Challenge 2017 – Kolesa u Pardubice

První letošní ostrý závod v canicrossu s Bublou – Nativia Challenge 2017. Na bednu to tentokrát nebylo, konkurence byla až moc silná, ale s Bublou jsme si závod užili.


TTOnline.cz